Hakkımızda

 Anasayfa / Kurumsal


Biz Kimiz

Kim Kurdu?
İş sağlığı ve güvenliği sektöründe yıllar boyu yaptığı çalışmalar lakendisini kanıtlamış olan profesyonel iş güvenliği uzmanlarının ve iş yeri hekimlerinin biraraya gelip oluşturduğu bir kuruluştur.


Neden kuruldu?
İş sağlığı ve güvenliği alanında; müşterilerimize kanunlar çerçevesinde firma odaklı özgün ve kaliteli hizmet vererek onların gereksinimlerini eksiksiz olarak yerine getirip sektörde kalıcı ve öncü bir firma olmak amacı ile kurulmuştur.


Nasıl kuruldu?
Kurucularımızın ve ekip arkadaşlarımızın takım çalışması çatısı ve kurumsal bir kimlik altında toplanıp bilgi, beceri ve tecrübelerini sektörde yer alan müşterileri ile paylaşmak için enson teknoloji yazılım, en kaliteli donanım, teçhizat ve kanunlara uygun şekilde revize edilmiş dosya formatları ve arşivleme teknikleri kullanılarak kurulmuştur.


İlkeleri Nelerdir?
Dürüstlük, samimiyet ve özveri ile çalışma ilkeleri ışığında; müşterilerine her zaman pozitif fayda sağlayacak şekilde güncellenmiş kaliteli hizmetten ödünvermemektir.


Misyonumuz Nedir?
İş sağlığı ve güvenliği sektörünü‘’duyduğu‘’için değil, ‘’bildiği‘’için en doğru hizmeti vermek adına yolaçıkmış bir kuruluştur.


Vizyonumuz Nedir?
Bilgisini ve tecrübesini daima canlı tutarak müşterilerine en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek adına tüm ekip arkadaşlarıyla beraber kurumsal kimliğini güncel tutup örnek olmaktır.

Belgelerimiz

© 2015 İSİM OSGB | Tüm hakları saklıdır